BetCity

Champions League programma 2022/23

Het Champions League programma 2022/23

Het speelschema begint met een voorronde die bestaat uit twee halve finales en een finale. De winnaar van deze vier clubs gaat door naar de eerste van de vier kwalificatieronden. Vervolgens is er ook nog een play-offs om toegang tot de groepsfase af te dwingen.

De wedstrijden betreffen zowel een thuis- als uitwedstrijd, vanaf de eerste kwalificatieronde tot en met de halve finales.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Champions League programma 2022/23

    Het programma 2022/23 van de Champions League is als volgt:





    Vorige wedstrijden tonen

    di 21 jun 15:00 Voorronde Halve finale
    La Fiorita La Fiorita 1-2 Inter Club d Escaldes Inter Club d Escaldes
     
    di 21 jun 21:30 Voorronde Halve finale
    Levidia Tallinn Levidia Tallinn 1-6 Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
     
    vr 24 jun 21:30 Voorronde Finale
    Inter Club d Escaldes Inter Club d Escaldes 0-1 Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
     
    di 05 jul 18:00 1e kwalificatie
    Pyunik Pyunik 0-0 CFR Cluj CFR Cluj
     
    di 05 jul 19:00 1e kwalificatie
    Malmö Malmö 3-2 Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
     
    di 05 jul 19:45 1e kwalificatie
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2-0 Sutjeska Nikšić Sutjeska Nikšić
     
    di 05 jul 20:00 1e kwalificatie
    Ballkani Ballkani 1-1 Žalgiris Žalgiris
     
    di 05 jul 20:45 1e kwalificatie
    Shkupi Shkupi 3-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
     
    wo 06 jul 16:00 1e kwalificatie
    Tobol Tobol 0-0 Ferencváros Ferencváros
     
    wo 06 jul 18:00 1e kwalificatie
    HJK HJK 1-0 RFS RFS
     
    wo 06 jul 18:00 1e kwalificatie
    Bodø Glimt Bodø Glimt 3-0 KÍ
     
    wo 06 jul 19:30 1e kwalificatie
    Diddeleng Diddeleng 1-0 Tirana Tirana
     
    wo 06 jul 20:00 1e kwalificatie
    The New Saints The New Saints 1-0 Linfield Linfield
     
    wo 06 jul 20:00 1e kwalificatie
    Lech Poznań Lech Poznań 1-0 Qarabağ Qarabağ
     
    wo 06 jul 20:00 1e kwalificatie
    Zrinjski Zrinjski 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    wo 06 jul 20:15 1e kwalificatie
    Maribor Maribor 0-0 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
     
    wo 06 jul 20:30 1e kwalificatie
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3-0 Hibernians Hibernians
     
    wo 06 jul 20:30 1e kwalificatie
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0-0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
     
    di 12 jul 17:30 1e kwalificatie
    RFS RFS 17:30 HJK HJK
     
    di 12 jul 18:00 1e kwalificatie
    Žalgiris Žalgiris 18:00 Ballkani Ballkani
     
    di 12 jul 18:00 1e kwalificatie
    Qarabağ Qarabağ 18:00 Lech Poznań Lech Poznań
     
    di 12 jul 18:00 1e kwalificatie
    Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 18:00 Shkupi Shkupi
     
    di 12 jul 19:00 1e kwalificatie
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 19:00 Zrinjski Zrinjski
     
    di 12 jul 20:00 1e kwalificatie
    Tirana Tirana 20:00 Diddeleng Diddeleng
     
    di 12 jul 20:00 1e kwalificatie
    KÍ 20:00 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    di 12 jul 20:00 1e kwalificatie
    Hibernians Hibernians 20:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    di 12 jul 21:00 1e kwalificatie
    Sutjeska Nikšić Sutjeska Nikšić 21:00 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    di 12 jul 21:30 1e kwalificatie
    Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik 21:30 Malmö Malmö
     
    wo 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 19:00 Maribor Maribor
     
    wo 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Dinamo Batumi Dinamo Batumi 19:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    wo 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    Ferencváros Ferencváros 20:00 Tobol Tobol
     
    wo 13 jul 20:30 1e kwalificatie
    CFR Cluj CFR Cluj 20:30 Pyunik Pyunik
     
    wo 13 jul 20:45 1e kwalificatie
    Linfield Linfield 20:45 The New Saints The New Saints
     
    di 19 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Tobol Kostanay of Ferencváros Tobol Kostanay of Ferencváros 21:00 Slovan Bratislava of Dinamo Batumi Slovan Bratislava of Dinamo Batumi
     
    di 19 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    GNK Dinamo GNK Dinamo 21:00 Shkupi of Lincoln Red Imps Shkupi of Lincoln Red Imps
     
    di 19 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Lech Poznań of Qarabağ Lech Poznań of Qarabağ 21:00 Zürich Zürich
     
    di 19 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    HJK of RFS HJK of RFS 21:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
     
    di 19 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    The New Saints of Linfield The New Saints of Linfield 21:00 Bodø Glimt of KÍ Bodø Glimt of KÍ
     
    di 19 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Midtjylland Midtjylland 21:00 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    wo 20 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Ballkani of Žalgiris Ballkani of Žalgiris 21:00 Malmö of Winnaar voorronde Malmö of Winnaar voorronde
     
    wo 20 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Ludogorets of Sutjeska Ludogorets of Sutjeska 21:00 Shamrock Rovers of Hibernians Shamrock Rovers of Hibernians
     
    wo 20 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Maribor of Shakhtyor Soligorsk Maribor of Shakhtyor Soligorsk 21:00 Zrinjski of Sheriff Zrinjski of Sheriff
     
    wo 20 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 21:00 Olympiacos Olympiacos
     
    wo 20 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Pyunik of CFR Cluj Pyunik of CFR Cluj 21:00 Diddeleng of Tirana Diddeleng of Tirana
     
    wo 20 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 21:00 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    di 26 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Slovan Bratislava of Dinamo Batumi Slovan Bratislava of Dinamo Batumi 21:00 Tobol Kostanay of Ferencváros Tobol Kostanay of Ferencváros
     
    di 26 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Shkupi of Lincoln Red Imps Shkupi of Lincoln Red Imps 21:00 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    di 26 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Zürich Zürich 21:00 Lech Poznań of Qarabağ Lech Poznań of Qarabağ
     
    di 26 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň 21:00 HJK of RFS HJK of RFS
     
    di 26 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Bodø Glimt of KÍ Bodø Glimt of KÍ 21:00 The New Saints of Linfield The New Saints of Linfield
     
    di 26 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    AEK Larnaca AEK Larnaca 21:00 Midtjylland Midtjylland
     
    wo 27 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Malmö of Winnaar voorronde Malmö of Winnaar voorronde 21:00 Ballkani of Žalgiris Ballkani of Žalgiris
     
    wo 27 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Shamrock Rovers of Hibernians Shamrock Rovers of Hibernians 21:00 Ludogorets of Sutjeska Ludogorets of Sutjeska
     
    wo 27 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Zrinjski of Sheriff Zrinjski of Sheriff 21:00 Maribor of Shakhtyor Soligorsk Maribor of Shakhtyor Soligorsk
     
    wo 27 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Olympiacos Olympiacos 21:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    wo 27 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Diddeleng of Tirana Diddeleng of Tirana 21:00 Pyunik of CFR Cluj Pyunik of CFR Cluj
     
    wo 27 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Fenerbahçe Fenerbahçe 21:00 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    di 02 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    di 02 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    di 02 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    di 02 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Winnaar 2e kwalificatie (LP) Winnaar 2e kwalificatie (LP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (LP) Winnaar 2e kwalificatie (LP)
     
    di 02 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Nr. 2 landen 7-11 Nr. 2 landen 7-11 21:00 Nr. 2 landen 7-11 Nr. 2 landen 7-11
     
    wo 03 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    wo 03 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    wo 03 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Nr. 1 landen 15-16 Nr. 1 landen 15-16 21:00 Nr. 1 landen 15-16 Nr. 1 landen 15-16
     
    wo 03 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Nr. 2 landen 7-11 Nr. 2 landen 7-11 21:00 Nr. 2 landen 7-11 Nr. 2 landen 7-11
     
    wo 03 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Nr. 3 landen 5-6 Nr. 3 landen 5-6 21:00 Nr. 3 landen 5-6 Nr. 3 landen 5-6
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (CP) Winnaar 2e kwalificatie (CP)
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Nr. 1 landen 15-16 Nr. 1 landen 15-16 21:00 Nr. 1 landen 15-16 Nr. 1 landen 15-16
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Winnaar 2e kwalificatie (LP) Winnaar 2e kwalificatie (LP) 21:00 Winnaar 2e kwalificatie (LP) Winnaar 2e kwalificatie (LP)
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Nr. 2 landen 7-11 Nr. 2 landen 7-11 21:00 Nr. 2 landen 7-11 Nr. 2 landen 7-11
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Nr. 2 landen 7-11 Nr. 2 landen 7-11 21:00 Nr. 2 landen 7-11 Nr. 2 landen 7-11
     
    di 09 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Nr. 3 landen 5-6 Nr. 3 landen 5-6 21:00 Nr. 3 landen 5-6 Nr. 3 landen 5-6
     
    di 16 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP)
     
    di 16 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP)
     
    di 16 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP)
     
    wo 17 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Nr. 1 landen 13-14 Nr. 1 landen 13-14 21:00 Nr. 1 landen 13-14 Nr. 1 landen 13-14
     
    wo 17 aug 21:00 Play-offs League pad
    Winnaar 3e kwalificatie (LP) Winnaar 3e kwalificatie (LP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (LP) Winnaar 3e kwalificatie (LP)
     
    wo 17 aug 21:00 Play-offs League pad
    Winnaar 3e kwalificatie (LP) Winnaar 3e kwalificatie (LP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (LP) Winnaar 3e kwalificatie (LP)
     
    di 23 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP)
     
    di 23 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP)
     
    di 23 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (CP) Winnaar 3e kwalificatie (CP)
     
    wo 24 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Nr. 1 landen 13-14 Nr. 1 landen 13-14 21:00 Nr. 1 landen 13-14 Nr. 1 landen 13-14
     
    wo 24 aug 21:00 Play-offs League pad
    Winnaar 3e kwalificatie (LP) Winnaar 3e kwalificatie (LP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (LP) Winnaar 3e kwalificatie (LP)
     
    wo 24 aug 21:00 Play-offs League pad
    Winnaar 3e kwalificatie (LP) Winnaar 3e kwalificatie (LP) 21:00 Winnaar 3e kwalificatie (LP) Winnaar 3e kwalificatie (LP)
     
    di 06 sep 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 06 sep 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 06 sep 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 06 sep 21:00 Groepsfase
    Winnaar Europa League Winnaar Europa League 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 06 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 06 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 06 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 06 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 07 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 07 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 07 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 07 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 07 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 07 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 07 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 07 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 13 sep 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 13 sep 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 13 sep 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 13 sep 21:00 Groepsfase
    Winnaar Europa League Winnaar Europa League 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 13 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 13 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 13 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 13 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 14 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 14 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 14 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 14 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 14 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 14 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 14 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 14 sep 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 04 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 04 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 04 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 04 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar Europa League Winnaar Europa League 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 04 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 04 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 04 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 04 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 05 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 05 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 05 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 05 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 05 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 05 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 05 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 05 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 11 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 11 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 11 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 11 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar Europa League Winnaar Europa League 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 11 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 11 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 11 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 11 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 12 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 12 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 12 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 12 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 12 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 12 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 12 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 12 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 25 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 25 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 25 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 25 okt 21:00 Groepsfase
    Winnaar Europa League Winnaar Europa League 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 25 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 25 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 25 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 25 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 26 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 26 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 26 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 26 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 26 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 26 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 26 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 26 okt 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 01 nov 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 01 nov 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 01 nov 21:00 Groepsfase
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 01 nov 21:00 Groepsfase
    Winnaar Europa League Winnaar Europa League 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 01 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 01 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 01 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    di 01 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 02 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12 21:00 Nr. 1 landen 1-12 Nr. 1 landen 1-12
     
    wo 02 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 02 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 02 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 02 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 02 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 02 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 02 nov 21:00 Groepsfase
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 14 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 14 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 15 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 15 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 21 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 21 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 22 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 22 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 07 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 07 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 08 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 08 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 15 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 15 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 11 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 11 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 12 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 12 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 18 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 18 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 19 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 19 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 09 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 10 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    di 16 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 17 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    za 10 jun 21:00 Finale
    Winnaar halve finale Winnaar halve finale 21:00 Winnaar halve finale Winnaar halve finale
     

    Speeldata Champions League 2022/23

    De speeldata van de Champions League 2022/23 zijn als volgt:

    • Voorronden: 21 en 24 juni 2022
    • Eerste kwalificatieronde: 5, 6, 12 en 13 juli 2022
    • Tweede kwalificatieronde: 19, 20, 26 en 27 juli 2022
    • Derde kwalificatieronde: 2, 3 en 9 augustus 2022
    • Playoff ronde: 16, 17, 23 en 24 augustus 2022
    • Groepsfase:
      • Wedstrijddag 1: 6 en 7 september 2022
      • Wedstrijddag 2: 13 en 14 september 2022
      • Wedstrijddag 3: 4 en 5 oktober 2022
      • Wedstrijddag 4: 11 en 12 oktober 2022
      • Wedstrijddag 5: 25 en 26 oktober 2022
      • Wedstrijddag 6: 1 en 2 november 2022
    • Achtste finales: 14, 15, 21, 22 februari en 7, 8, 14 en 15 maart 2023
    • Kwartfinales: 11, 12, 18 en 19 april 2023
    • Halve finales: 9, 10, 16 en 17 mei 2023
    • Finale: 10 juni 2023

    Voorronde Champions League 2022/23

    Het Champions League programma van de voorronden 2022/23 bestaat uit een voorronde, drie kwalificatieronden en een playoff ronde. Er worden 89 wedstrijden in de voorronde gespeeld.

    Elke ronde is gesplitst in een Champions Pad en een League Pad. Clubs uit de laagste voetballanden beginnen in de voorronde, terwijl clubs uit de hoogst geplaatste landen de voorronden geheel mogen overslaan.

    Groepsfase Champions League 2022/23

    Het Champions League programma van de groepsfase 2022/23 bestaat uit wedstrijden tussen 32 teams in 8 poules. Elke club speelt 6 groepswedstrijden, waarvan 3 thuis en 3 uit. De nummers 1 en 2 in de groep gaan door naar de knock-out fase.

    Er staat 96 groepswedstrijden op het programma. De groepsfase duurt van 6 september tot en met 2 november 2022.

    Knock-out fase Champions League 2022/23

    Champions League programma van de knock-out ronde 2022/23 bestaat uit 29 wedstrijden. 16 teams starten aan deze fase van het toernooi en slechts 1 team zal de titel uiteindelijk winnen.

    Alle wedstrijden bestaan uit een thuis- en uitduel, behalve de finale, en worden gespeeld in het jaar 2023.

    Datum gepubliceerd: 22-05-2022 | Datum bijgewerkt: 05-07-2022 | Auteur:

    Reageer op 'Champions League programma van 21 juni 2022 t/m 10 juni 2023'


    1 reacties op 'Champions League programma van 21 juni 2022 t/m 10 juni 2023'

    Nyck

    doe ajax in een best goede poul

    Geplaatst op 16-06-2022 om 08:54

    Meer reacties tonen


    Deel 'Champions League programma van 21 juni 2022 t/m 10 juni 2023'

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Het Champions League programma 2022/23 begint op 21 juni 2022 en de finale is op 10 juni 2023. Het speelschema van de Champions League bestaat uit 214 wedstrijden.


    Over de auteur van 'Champions League programma van 21 juni 2022 t/m 10 juni 2023'

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdate.

    Bet365