Champions League speelschema 2021/22

Het Champions League speelschema 2021/22 begint met de voorronde op 22 juni 2021 en de finale is op 28 mei 2022. Het speelschema bestaat uit 220 wedstrijden.

Het speelschema begint met een voorronde die bestaat uit twee halve finales en een finale. De winnaar van deze vier clubs gaat door naar de eerste van de vier kwalificatieronden. Vervolgens is er ook nog een play-offs om toegang tot de groepsfase af te dwingen.

De wedstrijden betreffen zowel een thuis- als uitwedstrijd, vanaf de eerste kwalificatieronde tot en met de halve finales.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Speeldagen Champions League

    Het speeldagen van de Champions League is als volgt:

    • 22 juni 2021: voorronde halve finale
    • 25 juni 2021: voorronde finale
    • 6, 7, 13 en 14 juli 2021: eerste kwalificatieronde
    • 20, 21, 27 en 28 juli 2021: tweede kwalificatieronde
    • 3, 4 en 10 augustus 2021: derde kwalificatieronde
    • 17, 18, 24 en 25 augustus 2021: playoffs
    • 14 en 15 september 2021: speeldag 1
    • 28 en 29 september 2021: speeldag 2
    • 19 en 20 oktober 2021: speeldag 3
    • 2 en 3 november 2021: speeldag 4
    • 23 en 24 november 2021: speeldag 5
    • 7 en 8 december 2021: speeldag 6
    • 15, 16, 22 en 23 februari 2022: achtste finales
    • 8, 9, 15 en 16 maart 2022: achtste finales
    • 5 en 6 april 2022: kwartfinales
    • 12 en 13 april 2022: kwartfinales
    • 26 en 27 april 2022: halve finales
    • 3 en 4 mei 2022: halve finales
    • 28 mei 2022: finale

    De wedstrijden van de Champions League worden gespeeld op dinsdag en woensdag. De voorronden worden op vrijdag gespeeld en de finale is op een zaterdag.

    Alle wedstrijden, vanaf de eerste kwalificatieronde, bestaan uit een thuis- én uitwedstrijd. De tijden van de aftrap zijn 18:45 uur en 21:00 uur.

    Teams die in het Champions Pad spelen, blijven ook in het verdere verloop van het toernooi in dat pad. Teams in het League Pad blijven evenzo in hun eigen pad.

    Champions League speelschema 2021/22

    Het speelschema 2021/22 van de Champions League is als volgt:







    di 22 jun 21:00 Voorronde Halve finale
    Folgore Folgore 0-2 Prishtina Prishtina
     
    di 22 jun 21:00 Voorronde Halve finale
    HB Tórshavn HB Tórshavn 0-1 Inter Club d Escaldes Inter Club d Escaldes
     
    vr 25 jun 21:00 Voorronde Finale
    Prishtina Prishtina 2-0 Inter Club d Escaldes Inter Club d Escaldes
     
    di 06 jul 18:00 1e kwalificatie
    HJK HJK 3-1 Budućnost Podgorica Budućnost Podgorica
     
    di 06 jul 18:00 1e kwalificatie
    Ferencváros Ferencváros 3-0 Prishtina Prishtina
     
    di 06 jul 18:00 1e kwalificatie
    Flora Flora 2-0 Hibernians Hibernians
     
    di 06 jul 19:00 1e kwalificatie
    CFR Cluj CFR Cluj 3-1 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
     
    di 06 jul 19:00 1e kwalificatie
    Zalgiris Zalgiris 3-1 Linfield Linfield
     
    di 06 jul 19:30 1e kwalificatie
    Fola Esch Fola Esch 2-2 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
     
    di 06 jul 20:00 1e kwalificatie
    Shkëndija Shkëndija 0-1 Mura Mura
     
    wo 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    Bodø Glimt Bodø Glimt 2-3 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    wo 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1-2 Neftçi Baku Neftçi Baku
     
    wo 07 jul 18:30 1e kwalificatie
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    wo 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Malmö FF Malmö FF 1-0 Riga Riga
     
    wo 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Teuta Teuta 0-4 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    wo 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1-1 Kairat Kairat
     
    wo 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1-0 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
     
    wo 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 3-2 Valur Valur
     
    wo 07 jul 20:00 1e kwalificatie
    Connahs Quay Nomads Connahs Quay Nomads 2-2 Alashkert Alashkert
     
    di 13 jul 18:00 1e kwalificatie
    Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 5-0 Fola Esch Fola Esch
     
    di 13 jul 18:00 1e kwalificatie
    Riga Riga 1-1 Malmö FF Malmö FF
     
    di 13 jul 18:00 1e kwalificatie
    Hibernians Hibernians 0-3 Flora Flora
     
    di 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Teuta Teuta
     
    di 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    Borac Banja Luka Borac Banja Luka 2-1 CFR Cluj CFR Cluj
     
    di 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    Mura Mura 5-0 Shkëndija Shkëndija
     
    di 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    Prishtina Prishtina 1-3 Ferencváros Ferencváros
     
    di 13 jul 20:30 1e kwalificatie
    Budućnost Podgorica Budućnost Podgorica 0-4 HJK HJK
     
    di 13 jul 20:45 1e kwalificatie
    Linfield Linfield 1-2 Zalgiris Zalgiris
     
    di 13 jul 21:00 1e kwalificatie
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    di 13 jul 21:30 1e kwalificatie
    Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 0-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    di 13 jul 22:00 1e kwalificatie
    Valur Valur 0-2 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    wo 14 jul 16:00 1e kwalificatie
    Kairat Kairat 2-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    wo 14 jul 17:00 1e kwalificatie
    Alashkert Alashkert 1-0 Connahs Quay Nomads Connahs Quay Nomads
     
    wo 14 jul 19:00 1e kwalificatie
    Neftçi Baku Neftçi Baku 2-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
     
    wo 14 jul 20:00 1e kwalificatie
    Legia Warsaw Legia Warsaw 2-0 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    di 20 jul 17:00 2e kwalificatie Champions pad
    Alashkert Alashkert 0-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    di 20 jul 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-2 CFR Cluj CFR Cluj
     
    di 20 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2-0 Omonia Omonia
     
    di 20 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Ferencváros Ferencváros 2-0 Zalgiris Zalgiris
     
    di 20 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Rapid Wien Rapid Wien 2-1 Sparta Prague Sparta Prague
     
    di 20 jul 20:45 2e kwalificatie League pad
    Celtic Celtic 1-1 Midtjylland Midtjylland
     
    wo 21 jul 16:00 2e kwalificatie Champions pad
    Kairat Kairat 2-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    wo 21 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Malmö FF Malmö FF 2-1 HJK HJK
     
    wo 21 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Mura Mura 0-0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    wo 21 jul 20:30 2e kwalificatie Champions pad
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0-0 Young Boys Young Boys
     
    wo 21 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Olympiacos Olympiacos 1-0 Neftçi Baku Neftçi Baku
     
    wo 21 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Legia Warsaw Legia Warsaw 2-1 Fola Esch Fola Esch
     
    wo 21 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 5-1 Galatasaray Galatasaray
     
    di 27 jul 17:00 2e kwalificatie Champions pad
    Omonia Omonia 17:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
     
    di 27 jul 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    HJK HJK 18:00 Malmö FF Malmö FF
     
    di 27 jul 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    Fola Esch Fola Esch 18:00 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    di 27 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Zalgiris Zalgiris 19:00 Ferencváros Ferencváros
     
    wo 28 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 19:00 Alashkert Alashkert
     
    wo 28 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Neftçi Baku Neftçi Baku 19:00 Olympiacos Olympiacos
     
    wo 28 jul 19:30 2e kwalificatie Champions pad
    CFR Cluj CFR Cluj 19:30 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
     
    wo 28 jul 19:45 2e kwalificatie League pad
    Midtjylland Midtjylland 19:45 Celtic Celtic
     
    wo 28 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 20:00 Mura Mura
     
    wo 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Galatasaray Galatasaray 20:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    wo 28 jul 20:15 2e kwalificatie Champions pad
    Young Boys Young Boys 20:15 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    wo 28 jul 20:30 2e kwalificatie Champions pad
    Crvena zvezda Crvena zvezda 20:30 Kairat Kairat
     
    wo 28 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Sparta Prague Sparta Prague 20:30 Rapid Wien Rapid Wien
     
    di 03 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Dinamo Zagreb / Omonia Dinamo Zagreb / Omonia 21:00 Legia Warsaw / Fola Esch Legia Warsaw / Fola Esch
     
    di 03 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Lincoln Red Imps / CFR Cluj Lincoln Red Imps / CFR Cluj 21:00 Slovan Bratislava / Young Boys Slovan Bratislava / Young Boys
     
    di 03 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Olympiacos / Neftçi Baku Olympiacos / Neftçi Baku 21:00 Mura / Ludogorets Razgrad Mura / Ludogorets Razgrad
     
    di 03 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    PSV Eindhoven / Galatasaray PSV Eindhoven / Galatasaray 21:00 Celtic / Midtjylland Celtic / Midtjylland
     
    di 03 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Spartak Moskva Spartak Moskva 21:00 Benfica Benfica
     
    wo 04 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Kairat / Crvena zvezda Kairat / Crvena zvezda 21:00 Alashkert / Sheriff Tiraspol Alashkert / Sheriff Tiraspol
     
    wo 04 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Malmö FF / HJK Malmö FF / HJK 21:00 Rangers FC Rangers FC
     
    wo 04 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Ferencváros / Zalgiris Ferencváros / Zalgiris 21:00 Slavia Praha Slavia Praha
     
    wo 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Monaco Monaco 21:00 Rapid Wien / Sparta Prague Rapid Wien / Sparta Prague
     
    wo 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Genk Genk 21:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
     
    di 10 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Legia Warsaw / Fola Esch Legia Warsaw / Fola Esch 21:00 Dinamo Zagreb / Omonia Dinamo Zagreb / Omonia
     
    di 10 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Slovan Bratislava / Young Boys Slovan Bratislava / Young Boys 21:00 Lincoln Red Imps / CFR Cluj Lincoln Red Imps / CFR Cluj
     
    di 10 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Mura / Ludogorets Razgrad Mura / Ludogorets Razgrad 21:00 Olympiacos / Neftçi Baku Olympiacos / Neftçi Baku
     
    di 10 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Celtic / Midtjylland Celtic / Midtjylland 21:00 PSV Eindhoven / Galatasaray PSV Eindhoven / Galatasaray
     
    di 10 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Benfica Benfica 21:00 Spartak Moskva Spartak Moskva
     
    wo 11 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Alashkert / Sheriff Tiraspol Alashkert / Sheriff Tiraspol 21:00 Kairat / Crvena zvezda Kairat / Crvena zvezda
     
    wo 11 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Rangers FC Rangers FC 21:00 Malmö FF / HJK Malmö FF / HJK
     
    wo 11 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Slavia Praha Slavia Praha 21:00 Ferencváros / Zalgiris Ferencváros / Zalgiris
     
    wo 11 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 21:00 Genk Genk
     
    wo 11 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Rapid Wien / Sparta Prague Rapid Wien / Sparta Prague 21:00 Monaco Monaco
     
    di 17 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    di 17 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    di 17 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    wo 18 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Nr. 1 landen 11-12 Nr. 1 landen 11-12 21:00 Nr. 1 landen 11-12 Nr. 1 landen 11-12
     
    wo 18 aug 21:00 Play-offs League pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    wo 18 aug 21:00 Play-offs League pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    di 24 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    di 24 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    di 24 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    wo 25 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Nr. 1 landen 11-12 Nr. 1 landen 11-12 21:00 Nr. 1 landen 11-12 Nr. 1 landen 11-12
     
    wo 25 aug 21:00 Play-offs League pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    wo 25 aug 21:00 Play-offs League pad
    Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie 21:00 Winnaar 3e kwalificatie Winnaar 3e kwalificatie
     
    di 14 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 14 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 14 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 14 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar CL Winnaar CL 21:00 Winnaar EL Winnaar EL
     
    di 14 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 14 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 14 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 14 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 15 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 15 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 15 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 15 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 15 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 15 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 15 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 15 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 28 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 28 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 28 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 28 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar CL Winnaar CL 21:00 Winnaar EL Winnaar EL
     
    di 28 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 28 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 28 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 28 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 29 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 29 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 29 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 29 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 29 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 29 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 29 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 29 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 19 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 19 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 19 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 19 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar CL Winnaar CL 21:00 Winnaar EL Winnaar EL
     
    di 19 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 19 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 19 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 19 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 20 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 20 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 20 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 20 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 20 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 20 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 20 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 20 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 02 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 02 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 02 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 02 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar CL Winnaar CL 21:00 Winnaar EL Winnaar EL
     
    di 02 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 02 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 02 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 02 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 03 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 03 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 03 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 03 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 03 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 03 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 03 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 03 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 23 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 23 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 23 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 23 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar CL Winnaar CL 21:00 Winnaar EL Winnaar EL
     
    di 23 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 23 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 23 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 23 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 24 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 24 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 24 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 24 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 24 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 24 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 24 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 24 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 07 dec 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 07 dec 21:00 Groepsfase Poule A
    Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP) 21:00 Winnaar play-offs (CP) Winnaar play-offs (CP)
     
    di 07 dec 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP) 21:00 Winnaar play-offs (LP) Winnaar play-offs (LP)
     
    di 07 dec 21:00 Groepsfase Poule B
    Winnaar CL Winnaar CL 21:00 Winnaar EL Winnaar EL
     
    di 07 dec 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 07 dec 21:00 Groepsfase Poule C
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 07 dec 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    di 07 dec 21:00 Groepsfase Poule D
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 08 dec 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10 21:00 Nr. 1 landen 1-10 Nr. 1 landen 1-10
     
    wo 08 dec 21:00 Groepsfase Poule E
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 08 dec 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 08 dec 21:00 Groepsfase Poule F
    Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6 21:00 Nr. 2 landen 1-6 Nr. 2 landen 1-6
     
    wo 08 dec 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 08 dec 21:00 Groepsfase Poule G
    Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4 21:00 Nr. 3 landen 1-4 Nr. 3 landen 1-4
     
    wo 08 dec 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    wo 08 dec 21:00 Groepsfase Poule H
    Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4 21:00 Nr. 4 landen 1-4 Nr. 4 landen 1-4
     
    di 15 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 15 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 16 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 16 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 22 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 22 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 23 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 23 feb 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 08 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 08 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 15 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 15 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    wo 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase
     
    di 05 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 05 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 06 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 06 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 12 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 12 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 26 apr 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 27 apr 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    di 03 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 04 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    za 28 mei 21:00 Finale
    Winnaar halve finale Winnaar halve finale 21:00 Winnaar halve finale Winnaar halve finale
     

    Gepubliceerd op: 18-01-2021 | Bijgewerkt op: 22-07-2021 | Auteur: Patrick


    Reageer op 'Champions League speelschema van juni 2021 t/m mei 2022'


    Meer reacties tonen


    Deel 'Champions League speelschema van juni 2021 t/m mei 2022'

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Het Champions League speelschema 2021/22 begint met de voorronde op 22 juni 2021 en de finale is op 28 mei 2022. Het speelchema bestaat uit 220 wedstrijden.