Champions League programma 2023/2024

Het Champions League programma 2023/2024 start op 27 juni 2023 en eindigt op 1 juni 2024. Alles over het speelschema van de Champions League, zoals datums, wedstrijden en uitslagen.

Het speelschema begint met een voorronde die bestaat uit twee halve finales en een finale. De winnaar van deze vier clubs gaat door naar de eerste van de vier kwalificatieronden. Vervolgens is er ook nog een play-offs om toegang tot de groepsfase af te dwingen.

Voetbal bij Ziggo Sport
Kijk de Champions League gratis bij Ziggo! Ook andere competities en Formule 1 wordt uitgezonden op Ziggo Sport. Dubbele data + €5 korting per maand i.c.m. Vodafone!Voetbal kijken bij Ziggo

De wedstrijden betreffen zowel een thuis- als uitwedstrijd, vanaf de eerste kwalificatieronde tot en met de halve finales.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Champions League programma 2023/2024

    Het programma 2023/2024 van de Champions League is als volgt:





    Vorige wedstrijden verbergen

    di 27 jun 15:00 Voorronde Halve finale
    Atlètic Club d'Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 0-3 Budućnost Podgorica Budućnost Podgorica
     
    di 27 jun 21:00 Voorronde Halve finale
    Tre Penne Tre Penne 1-7 Breidablik Breidablik
     
    vr 30 jun 21:00 Voorronde Finale
    Budućnost Podgorica Budućnost Podgorica 0-5 Breidablik Breidablik
     
    di 11 jul 17:00 1e kwalificatie
    Urartu Urartu 0-1 Zrinjski Zrinjski
     
    di 11 jul 17:30 1e kwalificatie
    Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-2 Qarabağ Qarabağ
     
    di 11 jul 18:00 1e kwalificatie
    Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 0-0 Struga Struga
     
    di 11 jul 20:00 1e kwalificatie
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 2-1 Valmiera Valmiera
     
    di 11 jul 20:00 1e kwalificatie
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 1-0 Flora Tallinn Flora Tallinn
     
    di 11 jul 20:00 1e kwalificatie
    Hamrun Spartans Hamrun Spartans 0-4 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    di 11 jul 20:45 1e kwalificatie
    Ballkani Ballkani 2-0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    di 11 jul 20:45 1e kwalificatie
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-1 Breidablik Breidablik
     
    di 11 jul 20:45 1e kwalificatie
    KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0-0 Ferencváros Ferencváros
     
    di 11 jul 20:45 1e kwalificatie
    Partizani Partizani 1-1 BATE Borisov BATE Borisov
     
    wo 12 jul 16:00 1e kwalificatie
    Astana Astana 1-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
     
    wo 12 jul 18:00 1e kwalificatie
    HJK Helsinki HJK Helsinki 1-0 Larne Larne
     
    wo 12 jul 19:00 1e kwalificatie
    BK Häcken BK Häcken 3-1 The New Saints The New Saints
     
    wo 12 jul 19:30 1e kwalificatie
    Farul Constanța Farul Constanța 1-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    wo 12 jul 20:30 1e kwalificatie
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-1 Swift Hesperange Swift Hesperange
     
    di 18 jul 17:00 1e kwalificatie
    Struga Struga 1-2 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
     
    di 18 jul 19:00 1e kwalificatie
    Flora Tallinn Flora Tallinn 0-3 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    di 18 jul 19:00 1e kwalificatie
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 3-0 Farul Constanța Farul Constanța
     
    di 18 jul 19:00 1e kwalificatie
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
     
    di 18 jul 20:00 1e kwalificatie
    The New Saints The New Saints 0-2 BK Häcken BK Häcken
     
    di 18 jul 20:00 1e kwalificatie
    Zrinjski Zrinjski 2-3 Urartu Urartu
     
    di 18 jul 20:00 1e kwalificatie
    BATE Borisov BATE Borisov 2-0 Partizani Partizani
     
    di 18 jul 21:15 1e kwalificatie
    Breidablik Breidablik 2-1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    wo 19 jul 17:00 1e kwalificatie
    Valmiera Valmiera 1-2 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    wo 19 jul 18:00 1e kwalificatie
    Ferencváros Ferencváros 0-3 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
     
    wo 19 jul 18:00 1e kwalificatie
    Qarabağ Qarabağ 4-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
     
    wo 19 jul 18:00 1e kwalificatie
    Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1-2 Astana Astana
     
    wo 19 jul 20:00 1e kwalificatie
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 4-0 Ballkani Ballkani
     
    wo 19 jul 20:00 1e kwalificatie
    Swift Hesperange Swift Hesperange 0-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    wo 19 jul 20:30 1e kwalificatie
    Larne Larne 2-2 HJK Helsinki HJK Helsinki
     
    di 25 jul 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 2-2 Galatasaray Galatasaray
     
    di 25 jul 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    HJK Helsinki HJK Helsinki 1-0 Molde Molde
     
    di 25 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    GNK Dinamo GNK Dinamo 4-0 Astana Astana
     
    di 25 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Dnipro-1 Dnipro-1 1-3 Panathinaikos Panathinaikos
     
    di 25 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Servette Servette 1-1 Genk Genk
     
    di 25 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Zrinjski Zrinjski 0-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    di 25 jul 21:15 2e kwalificatie Champions pad
    Breidablik Breidablik 0-2 Kopenhagen Kopenhagen
     
    wo 26 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    wo 26 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Aris Limassol Aris Limassol 6-2 BATE Borisov BATE Borisov
     
    wo 26 jul 20:15 2e kwalificatie Champions pad
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 3-2 Qarabağ Qarabağ
     
    wo 26 jul 20:45 2e kwalificatie Champions pad
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1-1 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    wo 26 jul 20:45 2e kwalificatie Champions pad
    KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0-0 BK Häcken BK Häcken
     
    di 01 aug 19:30 2e kwalificatie League pad
    Panathinaikos Panathinaikos 2-2 Dnipro-1 Dnipro-1
     
    di 01 aug 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 2-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    di 01 aug 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    BATE Borisov BATE Borisov 3-5 Aris Limassol Aris Limassol
     
    di 01 aug 20:30 2e kwalificatie Champions pad
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-2 Zrinjski Zrinjski
     
    wo 02 aug 16:00 2e kwalificatie Champions pad
    Astana Astana 0-2 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    wo 02 aug 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    Qarabağ Qarabağ 1-1 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    wo 02 aug 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    BK Häcken BK Häcken 3-3 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
     
    wo 02 aug 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Molde Molde 2-0 HJK Helsinki HJK Helsinki
     
    wo 02 aug 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 4-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
     
    wo 02 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Genk Genk 2-2 Servette Servette
     
    wo 02 aug 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Kopenhagen Kopenhagen 6-3 Breidablik Breidablik
     
    wo 02 aug 20:30 2e kwalificatie Champions pad
    Galatasaray Galatasaray 1-0 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
     
    di 08 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 2-1 Aris Limassol Aris Limassol
     
    di 08 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Copenhagen Copenhagen 0-0 Sparta Praha Sparta Praha
     
    di 08 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 4-1 Sturm Graz Sturm Graz
     
    di 08 aug 20:45 3e kwalificatie Champions pad
    KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 2-1 Molde Molde
     
    di 08 aug 21:00 3e kwalificatie Champions pad
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray Galatasaray
     
    di 08 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Braga Braga 3-0 Bačka Topola Bačka Topola
     
    wo 09 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Panathinaikos Panathinaikos 1-0 Olympique Marseille Olympique Marseille
     
    wo 09 aug 20:30 3e kwalificatie Champions pad
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    wo 09 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    Rangers Rangers 2-1 Servette Servette
     
    di 15 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Aris Limassol Aris Limassol 0-1 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    di 15 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    di 15 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Sparta Praha Sparta Praha 3-3 Copenhagen Copenhagen
     
    di 15 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Molde Molde 2-0 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
     
    di 15 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    GNK Dinamo GNK Dinamo 1-2 AEK Athens AEK Athens
     
    di 15 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Galatasaray Galatasaray 1-0 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    di 15 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Bačka Topola Bačka Topola 1-4 Braga Braga
     
    di 15 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Servette Servette 1-1 Rangers Rangers
     
    di 15 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Sturm Graz Sturm Graz 1-3 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    di 15 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Olympique Marseille Olympique Marseille 2-1 Panathinaikos Panathinaikos
     
    za 19 aug 20:45 3e kwalificatie Champions pad
    AEK Athens AEK Athens 2-2 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    di 22 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Royal Antwerp Royal Antwerp 1-0 AEK Athens AEK Athens
     
    di 22 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 0-1 Copenhagen Copenhagen
     
    di 22 aug 21:00 Play-offs League pad
    Rangers Rangers 2-2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    wo 23 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 0-0 Young Boys Young Boys
     
    wo 23 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Molde Molde 2-3 Galatasaray Galatasaray
     
    wo 23 aug 21:00 Play-offs League pad
    Braga Braga 2-1 Panathinaikos Panathinaikos
     
    di 29 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Young Boys Young Boys 3-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    di 29 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Galatasaray Galatasaray 2-1 Molde Molde
     
    di 29 aug 21:00 Play-offs League pad
    Panathinaikos Panathinaikos 0-1 Braga Braga
     
    wo 30 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    AEK Athens AEK Athens 1-2 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    wo 30 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Copenhagen Copenhagen 1-1 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    wo 30 aug 21:00 Play-offs League pad
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 5-1 Rangers Rangers
     
    di 19 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    AC Milan AC Milan 0-0 Newcastle United Newcastle United
     
    di 19 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Young Boys Young Boys 1-3 RB Leipzig RB Leipzig
     
    di 19 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Feyenoord Feyenoord 2-0 Celtic Celtic
     
    di 19 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 1-1 Atlético Madrid Atlético Madrid
     
    di 19 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 2-0 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
     
    di 19 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Manchester City Manchester City 3-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    di 19 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    FC Barcelona FC Barcelona 5-0 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    di 19 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 1-3 FC Porto FC Porto
     
    wo 20 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Galatasaray Galatasaray 2-2 Copenhagen Copenhagen
     
    wo 20 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Real Madrid Real Madrid 1-0 Union Berlin Union Berlin
     
    wo 20 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Bayern München Bayern München 4-3 Manchester United Manchester United
     
    wo 20 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Sevilla Sevilla 1-1 RC Lens RC Lens
     
    wo 20 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Arsenal Arsenal 4-0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    wo 20 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Braga Braga 1-2 Napoli Napoli
     
    wo 20 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Benfica Benfica 0-2 RB Salzburg RB Salzburg
     
    wo 20 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Real Sociedad Real Sociedad 1-1 Internazionale Internazionale
     
    di 03 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Union Berlin Union Berlin 2-3 Braga Braga
     
    di 03 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    RB Salzburg RB Salzburg 0-2 Real Sociedad Real Sociedad
     
    di 03 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Manchester United Manchester United 2-3 Galatasaray Galatasaray
     
    di 03 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Copenhagen Copenhagen 1-2 Bayern München Bayern München
     
    di 03 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    RC Lens RC Lens 2-1 Arsenal Arsenal
     
    di 03 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2-2 Sevilla Sevilla
     
    di 03 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 2-3 Real Madrid Real Madrid
     
    di 03 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Internazionale Internazionale 1-0 Benfica Benfica
     
    wo 04 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Atlético Madrid Atlético Madrid 3-2 Feyenoord Feyenoord
     
    wo 04 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Royal Antwerp Royal Antwerp 2-3 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
     
    wo 04 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Celtic Celtic 1-2 Lazio Lazio
     
    wo 04 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Borussia Dortmund Borussia Dortmund 0-0 AC Milan AC Milan
     
    wo 04 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Newcastle United Newcastle United 4-1 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
     
    wo 04 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    RB Leipzig RB Leipzig 1-3 Manchester City Manchester City
     
    wo 04 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Crvena zvezda Crvena zvezda 2-2 Young Boys Young Boys
     
    wo 04 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    FC Porto FC Porto 0-1 FC Barcelona FC Barcelona
     
    di 24 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Galatasaray Galatasaray 1-3 Bayern München Bayern München
     
    di 24 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Internazionale Internazionale 2-1 RB Salzburg RB Salzburg
     
    di 24 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Manchester United Manchester United 1-0 Copenhagen Copenhagen
     
    di 24 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    Sevilla Sevilla 1-2 Arsenal Arsenal
     
    di 24 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    RC Lens RC Lens 1-1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    di 24 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Braga Braga 1-2 Real Madrid Real Madrid
     
    di 24 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Union Berlin Union Berlin 0-1 Napoli Napoli
     
    di 24 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Benfica Benfica 0-1 Real Sociedad Real Sociedad
     
    wo 25 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Feyenoord Feyenoord 3-1 Lazio Lazio
     
    wo 25 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    FC Barcelona FC Barcelona 2-1 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
     
    wo 25 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Celtic Celtic 2-2 Atlético Madrid Atlético Madrid
     
    wo 25 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 3-0 AC Milan AC Milan
     
    wo 25 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Newcastle United Newcastle United 0-1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
     
    wo 25 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    RB Leipzig RB Leipzig 3-1 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    wo 25 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Young Boys Young Boys 1-3 Manchester City Manchester City
     
    wo 25 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Royal Antwerp Royal Antwerp 1-4 FC Porto FC Porto
     
    di 07 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2-0 Newcastle United Newcastle United
     
    di 07 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 1-0 FC Barcelona FC Barcelona
     
    di 07 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Atlético Madrid Atlético Madrid 6-0 Celtic Celtic
     
    di 07 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 1-0 Feyenoord Feyenoord
     
    di 07 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    AC Milan AC Milan 2-1 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
     
    di 07 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Manchester City Manchester City 3-0 Young Boys Young Boys
     
    di 07 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Crvena zvezda Crvena zvezda 1-2 RB Leipzig RB Leipzig
     
    di 07 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    FC Porto FC Porto 2-0 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    wo 08 nov 18:45 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 1-1 Union Berlin Union Berlin
     
    wo 08 nov 18:45 Groepsfase Poule D
    Real Sociedad Real Sociedad 3-1 Benfica Benfica
     
    wo 08 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Bayern München Bayern München 2-1 Galatasaray Galatasaray
     
    wo 08 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Copenhagen Copenhagen 4-3 Manchester United Manchester United
     
    wo 08 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Arsenal Arsenal 2-0 Sevilla Sevilla
     
    wo 08 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1-0 RC Lens RC Lens
     
    wo 08 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Real Madrid Real Madrid 3-0 Braga Braga
     
    wo 08 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    RB Salzburg RB Salzburg 0-1 Internazionale Internazionale
     
    di 28 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Lazio Lazio 2-0 Celtic Celtic
     
    di 28 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 1-0 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    di 28 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Feyenoord Feyenoord 1-3 Atlético Madrid Atlético Madrid
     
    di 28 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 1-1 Newcastle United Newcastle United
     
    di 28 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    AC Milan AC Milan 1-3 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
     
    di 28 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Manchester City Manchester City 3-2 RB Leipzig RB Leipzig
     
    di 28 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Young Boys Young Boys 2-0 Crvena zvezda Crvena zvezda
     
    di 28 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    FC Barcelona FC Barcelona 2-1 FC Porto FC Porto
     
    wo 29 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    Galatasaray Galatasaray 3-3 Manchester United Manchester United
     
    wo 29 nov 18:45 Groepsfase Poule B
    Sevilla Sevilla 2-3 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    wo 29 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Bayern München Bayern München 0-0 Copenhagen Copenhagen
     
    wo 29 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Arsenal Arsenal 6-0 RC Lens RC Lens
     
    wo 29 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Real Madrid Real Madrid 4-2 Napoli Napoli
     
    wo 29 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Braga Braga 1-1 Union Berlin Union Berlin
     
    wo 29 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Benfica Benfica 3-3 Internazionale Internazionale
     
    wo 29 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Real Sociedad Real Sociedad 0-0 RB Salzburg RB Salzburg
     
    di 12 dec 18:45 Groepsfase Poule B
    RC Lens RC Lens 2-1 Sevilla Sevilla
     
    di 12 dec 18:45 Groepsfase Poule B
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1-1 Arsenal Arsenal
     
    di 12 dec 21:00 Groepsfase Poule A
    Manchester United Manchester United 0-1 Bayern München Bayern München
     
    di 12 dec 21:00 Groepsfase Poule A
    Copenhagen Copenhagen 1-0 Galatasaray Galatasaray
     
    di 12 dec 21:00 Groepsfase Poule C
    Napoli Napoli 2-0 Braga Braga
     
    di 12 dec 21:00 Groepsfase Poule C
    Union Berlin Union Berlin 2-3 Real Madrid Real Madrid
     
    di 12 dec 21:00 Groepsfase Poule D
    Internazionale Internazionale 0-0 Real Sociedad Real Sociedad
     
    di 12 dec 21:00 Groepsfase Poule D
    RB Salzburg RB Salzburg 1-3 Benfica Benfica
     
    wo 13 dec 18:45 Groepsfase Poule G
    RB Leipzig RB Leipzig 2-1 Young Boys Young Boys
     
    wo 13 dec 18:45 Groepsfase Poule G
    Crvena zvezda Crvena zvezda 2-3 Manchester City Manchester City
     
    wo 13 dec 21:00 Groepsfase Poule E
    Atlético Madrid Atlético Madrid 2-0 Lazio Lazio
     
    wo 13 dec 21:00 Groepsfase Poule E
    Celtic Celtic 2-1 Feyenoord Feyenoord
     
    wo 13 dec 21:00 Groepsfase Poule F
    Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1-1 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
     
    wo 13 dec 21:00 Groepsfase Poule F
    Newcastle United Newcastle United 1-2 AC Milan AC Milan
     
    wo 13 dec 21:00 Groepsfase Poule H
    FC Porto FC Porto 5-3 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
     
    wo 13 dec 21:00 Groepsfase Poule H
    Royal Antwerp Royal Antwerp 3-2 FC Barcelona FC Barcelona
     
    di 13 feb 21:00 Achtste finale
    RB Leipzig RB Leipzig 0-1 Real Madrid Real Madrid
     
    di 13 feb 21:00 Achtste finale
    Copenhagen Copenhagen 1-3 Manchester City Manchester City
     
    wo 14 feb 21:00 Achtste finale
    Lazio Lazio 1-0 Bayern München Bayern München
     
    wo 14 feb 21:00 Achtste finale
    Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 2-0 Real Sociedad Real Sociedad
     
    di 20 feb 21:00 Achtste finale
    Internazionale Internazionale 1-0 Atlético Madrid Atlético Madrid
     
    di 20 feb 21:00 Achtste finale
    PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1-1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
     
    wo 21 feb 21:00 Achtste finale
    FC Porto FC Porto 1-0 Arsenal Arsenal
     
    wo 21 feb 21:00 Achtste finale
    Napoli Napoli 1-1 FC Barcelona FC Barcelona
     
    di 05 mrt 21:00 Achtste finale
    Bayern München Bayern München 21:00 Lazio Lazio
     
    di 05 mrt 21:00 Achtste finale
    Real Sociedad Real Sociedad 21:00 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
     
    wo 06 mrt 21:00 Achtste finale
    Real Madrid Real Madrid 21:00 RB Leipzig RB Leipzig
     
    wo 06 mrt 21:00 Achtste finale
    Manchester City Manchester City 21:00 Copenhagen Copenhagen
     
    di 12 mrt 21:00 Achtste finale
    Arsenal Arsenal 21:00 FC Porto FC Porto
     
    di 12 mrt 21:00 Achtste finale
    FC Barcelona FC Barcelona 21:00 Napoli Napoli
     
    wo 13 mrt 21:00 Achtste finale
    Atlético Madrid Atlético Madrid 21:00 Internazionale Internazionale
     
    wo 13 mrt 21:00 Achtste finale
    Borussia Dortmund Borussia Dortmund 21:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
     
    di 09 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 09 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 10 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 10 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 16 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 16 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 17 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    wo 17 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    di 30 apr 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 01 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    di 07 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 08 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    za 01 jun 21:00 Finale
    Winnaar halve finale Winnaar halve finale 21:00 Winnaar halve finale Winnaar halve finale
     

    Speeldata Champions League 2023/2024

    De speeldata van de Champions League 2023/2024 zijn als volgt:

    • Voorronden: 27 en 30 juni 2023
    • Eerste kwalificatieronde: 11, 12, 18 en 19 juli 2023
    • Tweede kwalificatieronde: 25 en 26 juli en 1 en 2 augustus 2023
    • Derde kwalificatieronde: 8, 9 en 15 augustus 2023
    • Play-off ronde: 22, 23, 29 en 30 augustus 2023
    • Groepsfase:
      • Wedstrijddag 1: 19 en 20 september 2023
      • Wedstrijddag 2: 3 en 4 oktober 2023
      • Wedstrijddag 3: 24 en 25 oktober 2023
      • Wedstrijddag 4: 7 en 8 november 2023
      • Wedstrijddag 5: 28 en 29 november 2023
      • Wedstrijddag 6: 12 en 13 december 2023
    • Achtste finales: 13, 14, 20 en 21 februari en 5, 6, 12 en 13 maart 2024
    • Kwartfinales: 9, 10, 16 en 17 april 2024
    • Halve finales: 30 april en 1, 7 en 8 mei 2024
    • Finale: 1 juni 2024

    Voorronde Champions League 2023/2024

    Het Champions League programma van de voorronden 2023/2024 bestaat uit een voorronde, drie kwalificatieronden en een playoff ronde. Er worden 89 wedstrijden in de voorronde gespeeld.

    Elke ronde is gesplitst in een Champions Pad en een League Pad. Clubs uit de laagste voetballanden beginnen in de voorronde, terwijl clubs uit de hoogst geplaatste landen de voorronden geheel mogen overslaan.

    Groepsfase Champions League 2023/2024

    Het Champions League programma van de groepsfase 2023/2024 bestaat uit wedstrijden tussen 32 teams in 8 poules. Elke club speelt 6 groepswedstrijden, waarvan 3 thuis en 3 uit. De nummers 1 en 2 in de groep gaan door naar de knock-out fase.

    Er staan 96 groepswedstrijden op het programma. De groepsfase duurt van 19 september tot en met 13 december 2023.

    Knock-out fase Champions League 2023/2024

    Champions League programma van de knock-out ronde 2023/2024 bestaat uit 29 wedstrijden. 16 teams starten aan deze fase van het toernooi en slechts 1 team zal de titel uiteindelijk winnen.

    Alle wedstrijden bestaan uit een thuis- en uitduel, behalve de finale, en worden gespeeld in het jaar 2024.

    Datum gepubliceerd: 22-05-2022 | Datum bijgewerkt: 13-02-2024 | Auteur:

    Reageren


    2 reacties op 'Champions League programma - speelschema en data'

    Tim

    Wanneer wordt bekend gemaakt welke dag welke club speelt?

    Geplaatst op 01-09-2023 om 13:57
    Herman Hutten

    Geachte,
    Mooi overzicht, bedankt

    Geplaatst op 31-08-2023 om 19:22

    Meer reacties tonen


    Delen

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Dit is het Champions League speelschema met 214 wedstrijden. Het Champions League programma 2023/2024 start op 27 juni 2023 en de finale is op 1 juni 2024.


    Over de auteur

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdatet.

    Voetbal bij Ziggo Sport